میزبانی هنرمندان از آزادگان نی ریزی

در آستانه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی مراسم «شبی با هنرمندان» شامگاه  شنبه شب بیست و ششم مرداد ماه در محل سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

این آیین شاد هنری با شعرخوانی، نمایش طنز و اجراهای موسیقی سنتی، ایرانی و پاپ و ... همراه بود.

محمد جواد روانشاد فعال عرصه موسیقی و گیتار نواز و خواننده در بخشی از این برنامه فاخر هنری، به اجرای موسیقی ایرانی پرداخت.

در ادامه نمایش طنز «کالانِ» با هنرنمایی هنرمندان شهرستان قادر آباد و با بازیِ سجاد برزگر، سیدمهدی موسوی، مجتبی نجفی و عبدالله قادرآبادی اجرا شد.

اجرای موسیقی سنتی با هنرمندی گروه موسیقی خنیاگر به سرپرستی ایمان نصیرزاده با نوازندگی تنبک محمد علی نصیرزاده و سنتورنوازی عرفان علیدوستان همراه بود که مورد استقبال حضار واقع شد.

در این آیین سید احمد علوی و فائزه اندرز به سرایش اشعار خود پرداختند و مهدی صابری خواننده خوش صدا و مستعد نی ریزی به اجرای دو قطعه موسیقی پرداخت.

این برنامه که با حضور گرم و صمیمی آزادگان سرافراز و جمعی از مسئولین و هنرمندان همراه بود، جمعی از هنرمندان انجمن هنرهای تجسمی به صورت زنده به طراحی چهره پرداختند و محسن جلویز مجری توانمند نی ریزی مجری گری این مراسم را برعهده داشت.

گفتنی است در پایان از هنرمندانِ نام آور عرصه های ملی و بین المللی سید حسین فتحی پناه مقام برگزیده کاریکاتور کشور ترکیه، حامد راستی برگزیده عکس در کشور روسیه، هادی جواهر آثار پیکر تراش و خالق چندین سردیس در کشور‌ های مجارستان قبرس و .. و ایمان نصیرزاده برگزیده موسیقی ملی استاد جاهد تهران، تقدیر به عمل آمد.