عباس منزه با کسب اکثریت مطلق آرا به عنوان شهردار منتخب جهرم انتخاب شد

به گزارش جهرم فردا بالاخره پس از مدت‌ها در جلسه‌ای که امروز صبح با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و فرماندار ویژه شهرستان جهرم در محل  این شورا برگزار شد، «عباس منزه» به عنوان شهردار جدید شهرستان جهرم انتخاب شد.


علیرضا صحرائیان فرماندار ویژه شهرستان جهرم در جلسه انتخاب شهردار گفت: اعضای شورا علاوه بر همکاری باید نظارت کامل بر فرد منتخب را داشته باشند.
وی با اشاره به لزوم توجه اعضای شورا به منافع شهر و شهروندان افزود: گزینه انتخابی نیات و اهداف متعالی توسعه و عمران شهر را مدنظر قرار دهد.
عبدالجواد رحمانیان رئیس شورای اسلامی شهر جهرم نیز قبل از رای‌گیری گفت: اعضای شورای اسلامی شهر با در نظر گرفتن رضایت خداوند و مردم و در چارچوب منافع شهر، بهترین گزینه را برای شهرداری جهرم انتخاب نمایند.

در ادامه رای‌گیری با حضور کلیه اعضا انجام و «عباس منزه» با کسب اکثریت مطلق آرا بعنوان شهردار جدید جهرم انتخاب شد.
گفتنی است «عباس منزه» که دانش‌آموخته‌ی کارشناسی ارشد مدیریت دولتی می‌باشد، پیش از این بیش از ۳ سال شهرداری نی‌ریز را به عهده داشته است و علاوه بر این سابقه‌ی ریاست دانشگاه علمی کاربردی نی‌ریز، تدریس در دانشگاه‌های پیام نور، آزاد اسلامی، علمی و کاربردی و همچنین موسس و مدیر مرکز آموزش زبان‌های خارجی دارالفنون را در کارنامه خود دارد.