«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۶۵۹۱
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۲
مراسم بزرگداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور عزاداران و گروههای مختلف مردم در صحن مسجد جامع مهدی (عج)برگزار شد.
در این مراسم که گروههای مختلف مردم نی ریز حضور داشتند، ایت الله فال اسیری با بیان اینکه یکی  از ویژگی‌های بارز سردار سلیمانی عبودیت و اطاعت از اوامر ولایت فقیه بود گفت: اخلاص، ساده زیستی و تواضع سردار شهید قاسم سلیمانی  از دیگر ویژگی‌های والای این شخصیت فراملی بود.
ایت اله فال اسیری در ادامه با بیان اینکه عزت از آن خداست و اگر کسی بدنبال عزت می خواهد باشد بایستی به خداند متعال وصل شود 
ایشان گذری هم به انتخابات پیش رو زدند و خاطر نشان نمودند که ایا کاندیداهایی که وعده های دروغین می دهند فکر می کنند عزت پیدا می کنند . 
وی افزود : مومن فقط خود را به خدا متصل می نمایدو شهید شاهد می شود شهید وصل می شود چون شهدا هیچ گاه دنیایی نبوده اند .
ایت الله حاج سید مهدی فال اسیری در مراسم بزرگداشت سردار شهید سلیمانی اضافه نمود : چگونه خودمان را به خدا متصل کنیم ؟ ما متصل می شویم به نایب امام زمان عج . امام زمان عج متصل می شود به رسول خدا ص و رسول خدا ص متصل می شود به خدا . خب وصل می شود . وقتی وصل بشویم همه آن خاصیت ها را داریم . 
وی افزود : حاج قاسم چیزی که حق خودش بود را هم نگرفت . نگفت ما رفتیم 8 سال جنگیدیم و وظیفه خودمان را اجام دادیم .خوب حالا برویم چند تا سنگبری را بیاندازیم و بخور بخور کنیم . یا حالا که با هم رفیقیم و فلانی و فلانی در این و اون وزارت خانه هست بریم یک مجوز بگیریم / واقعا بریم تحقیق کنیم حاج قاسم چند تا موافقت اصولی گرفت . چند تا کارخانه در ان منقه که پسته فراوان دارد گرفته است . همین طور می شود که خود آمریکا در آلمان در روسیه در همه جا در ملت های بی دین و لامذهب ولی آزاده گل گرفتن دست رفتند جلوی سفارت های جمهوری اسلامی برای چی ؟ این عزت است . این عزت را فقط با وصل شدن به خدا به دست آورده  است .  
ایت الله فال اسیری در پایان افزودند:  تجلیلی که از پیکر پاک شهید سلیمانی در سراسر کره زمین  بدون هیچ تبلیغات و یا وعده های توخالی مادی انجام شده  که این را می رساند  شهید سلیمانی  عزتش را در قرآن پیدا کرده بود و مقامهای اعتباری دنیا او را از اطاعت و پیروی از قران  دور نکرده بود . 
درادامه حاضران در این مراسم، علاوه برقرائت فاتحه، به عزاداری پرداختند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین