«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۶۵۸۸
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵
ایت الله فال اسیری در دعای ندبه :
ایت الله حاج سید مهدی فال اسیری در دعای ندبه این هفته با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سردار سپهبد سلیمانی گفت : 40 سال در خط مستقیم معنوی (رهبری ) حرکت کردن بسیار سخت است چرا که این شهید همیشه و در همه جا برای ماثابت کرد که عبد بود و خودش را عبد می دانست .
ایت الله فال اسیری در جمع  مومنان ندبه خوان در محل مسجد جامع مهدی عج با بیان اینکه از ویژه گیهای مرحوم شهید قاسم سلیمانی این بود که : در مقاطع مختلف و در جاهای حساس برای نظر خود اصلا ارزش قایل نبود . 
وی با بیان اینکه گرچه همه ما و همه نظامیان دنیا ان را متخصص امورات نظامی می دانستند ولی اگر امر ولی صادر می شد گرچه به ظاهر خلاف نظر او بود نظر ولی را ترجیح می داد . 
حضرت ایت الله فال اسیری با بیان اینکه در جلسه ای که با مقام معظم رهبری داشتم یکی از افرادی که در این جلسه  حضور داشتند حاج قاسم سلیمانی بودند و الان افتخار می کنم که پیشانی یک مرد را من بوسیدم که می توان قسم خورد که مرد بود . مومن بود .ولایی بود می توانم قسم بخورم ذره ای و نقطه ای در تمام زندگیش منیت دیده نشد . فقط عبودیت دیده می شد و امید دارم انشالله در قبر و قیامت همه ما را شفاعت کند . 
وی  تصریح کرد کسانی بودند که در همین دفاع مقدس سردار شدند و الان نگاه می کنی جز حزب مخالف رهبری هستند .
ایت الله حاج سید مهدی فال اسیری در پایان در مراسم قرائت دعای ندبه خاطر نشان کردند : وقتی خبر شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را شنیدم واقعا برای خودم و برای ماها که به ظاهر زنده هستیم متاثر شدم اما برای حاج قاسم عزیز واقعا خوشحال شدم .
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین