«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۶۵۸۲
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۶
مراسم تکریم و معارفه روسای جدید و سابق اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نی ریز برگزار شد.
مراسم تودیع و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نی ریز با حضور حمید یزدان پناه فرماندار شهرستان نی ریز ، رجبعلی راهی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس و تعدادی از مسئولین ستادی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس برگزار گردید.
یزدان پناه فرماندار شهرستان نی ریز در اين نشست، از نقش و خدمات ارزنده و خداپسندانه این نهاد مقدس درخدمت رسانی به خانواده های شهداء، جانبازان و ایثارگران جامعه تجلیل و اظهارداشت: فرصت خدمت‌رسانی به این بزرگواران، نعمتی ارزشمند و الهی است که باید از طریق تلاش ، پشتکار و خدمت شبانه‌روزی به آن‌ها، شکرگزار این نعمت بود .

در پایان این مراسم از خدمات و تلاش‌های چندین ساله " حمید دمیری" رئيس سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران نی ریز تقدیر و طی حکمی ازسوی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس " سید رضاقطبی" به عنوان رئیس جدید اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران نی ریز معرفی گردید.

گفتنی است حمید دمیری بعنوان رئیس اداره تامین مسکن و امور گلزارهای اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس منصوب شد.

سپس مدیرکل بنیاد شهید دیداری صمیمانه با ایثارگران شاغل در فرمانداری نی‌ریز داشت و  در نشستی با  7 نفر از جانبازان  هفتاد درصد با آنها به گفتگو پرداخت.

سرکشی از اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و دیدار با کارکنان و خادمین شهدا در بنیاد شهید نی ریز بخش دیگری از برنامه این سفر بود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین