«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۶۵۷۸
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵
۳۰۰ کیلومتر شبکه گاز رسانی با اعتبار حدود ۱۰۰ میلیارد تومان در شهرستان‌های نی ریز و بختگان در حال اجرا است
مدیر عامل شرکت گاز فارس گفت:گازرسانی به ۴۸۱ روستا و ۱۳ شهر استان در حال اجرا است و بخش قابل توجهی از این طرح‌ها در شهرستان‌های شرقی فارس اجرا می‌شود.
غلامعباس حسینی در بازدید از طرح‌های گازرسانی در شهرستان‌های نی ریز و بختگان اظهار داشت: ۳۰۰ کیلومتر شبکه گاز رسانی با اعتبار حدود ۱۰۰ میلیارد تومان در شهرستان‌های نی ریز و بختگان در حال اجرا است که با پایان این طرح‌ها تا پایان امسال بیش از سه هزار خانوار روستایی و۵۰ واحد تولیدی و صنعتی زیر پوشش گاز رسانی قرار خواهند گرفت.
تاکنون ۱۰۰ درصد جمعیت شهری، ۶۰ درصد جمعیت روستایی و ۶۵ درصد صنایع مستقر در شهرستان‌های نی ریز و بختگان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.
محمد جواد خصوصی، رئیس اداره گاز شهرستان نی ریز گفت:با تکمیل طرح‌های گازرسانی، ضریب گازرسانی به روستا‌ها، صنایع و واحد‌های تولیدی این دو شهرستان به بیش از ۸۰ درصد می‌رسد.
بیش از هزار و ۹۰۲ روستای فارس تاکنون گازدار شدند و طرح گاز رسانی به ۳۲۲ روستا در دست اجرا است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین