«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۶۵۶۲
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳
به مناسبت هفته پژوهش :
با حضور حمید یزدان پناه فرماندار شهرستان نی ریز ، مدیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین نمایشگاه دست آوردهای دانش آموزان پژوهشگر در پژوهش سرای شهریاری نی ریز افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان  نی ریز؛  یزدان پناه فرماندار نی ریز ضمن با بیان اینکه دانش آموزان پژوهشگر و نخبگان امروز دانشمندان فردای این کشور خواهند بود، گفت : پژوهشگران و نخبگان  جوان به عنوان عاملان تغییر و به دلیل برخورداری از قابلیت ها، توانمندی ها و ویژگی های شخصیتی و نیز بهره مندی از دو نیروی بالقوه خلاقیت و نوآوری ، تاثیر مهمی در رشد و شکوفایی اقتصادکشور دارند و ما نیز وظیفه داریم زمینه رشد و تعالی دانش آموزان خلاق  این شهرستان را فراهم نماییم .

وی همچنین از مدیر آموزش وپرورش و مسئولین ذیربط خواست تا نسبت به حمایت از طرح های پژوهشی دانش آموزان بیش از پیش توجه لازم را معطوف نمایند. تا شاهد پیشرفت علمی و شکوفایی استعدادهای فرزندان این دیارباشیم .

شایان ذکر است : ولی زاده مدیر آموزش وپرورش نی ر یز هدف از برگزاری این نمایشگاه را آشنایی استعدادهای دانش آموزان پژوهشگر و تشویق و حمایت از آنها عنوان نمود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین