«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۶۵۴۵
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۳
17 نفر کاندیدا تا به امروز پنج شنبه 14 اذرماه با حضور در حوزه انتخابیه مستقر در فرمانداری نی ریز کاندیداتوری خود را ثبت و قطعی کردند .
آقایان : حسن  بنی اسدی -  عزیز  الله برزگر -  سجاد شاهسونی - اصغر مسعودی، صحبت‌ا... علیخانی، سیدکرامت‌ا... موسوی، و حیدر اسماعیل‌پور. ابراهیم اکبری و حسن شبانی از نی‌ریز
و اقایان : محمد سقایی - جلیل جوکار - الله داد سلیم پور . علی‌اکبر ارجمندمنش . سیدمحمدمهدی ساداتی و هادی اکبری اصطهباناتی و رضا مظلوم‌زاده از استهبان 
و خانم :  میمنه جعفری از استهبان  ثبت نام نموده اند 
 در همین خصوص هم در جلسه‌ای که به منظور برگزاری انتخابات سالم و پرنشاط در محل فرمانداری با حضور معتمدین شهری در فرمانداری نی‌ریز برگزار شد، اعضای اصلی هیئت اجرایی انتخاب شدند.

بر این اساس و به ترتیب، ماشا‌ءا... شریعت و مجید لایقمند با ۲۲ رأی، محمدعلی حمیدی و علی‌اکبر امانت با ۲۱ رأی، مهین صحراگرد با 20 رأی، سیدعلی (سید ابوالفضل) فقیه با ۱۶ رأی، یعقوب امیری با ۱۴ رأی و زهرا زهری با ۱۰ رأی به عنوان ۸ معتمد اصلی برگزیده شدند.

ضمن این که فرید رضا معانی با ۸ رأی و مجید منفرد نی‌ریزی با ۶ رأی به عنوان اعضای علی‌البدل هیئت اجرایی انتخاب شدند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین