«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۶۵۰۹
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۴
بیست و دومین دوره انتخابات شورای دانش‌آموزی با شعار «شورای دانش‌آموزی طلایه‌دار گام دوم انقلاب» در نی‌ریز یکم آبان همزمان با سراسر کشور برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش در حاشیه بازدید از مدارس، ولی‌زاده مدیر آموزش و پرورش نی‌ریز در جمع دانش‌آموزان و کارکنان آموزشگاه شهید قاری‌نیا و دین و دانش، ضمن ابراز خرسندی از مشارکت حداکثری دانش‌آموزان گفت: انتخابات شورای دانش‌آموزی دارای جایگاه ویژه‌ای است.

وی بر نقش این شورا در اداره هر چه بهتر مدارس و مسئولیت‌پذیری دانش‌آموزان تأکید کرد و گفت: انتخابات در بیش از بیست درصد مدارس از جمله آموزشگاه دین و دانش و شهید قاری نیا بصورت الکترونیک انجام شد.

کارشناس فرهنگی هنری آموزش و پرورش با بیان اینکه ۷۶۰ عضو شورای دانش‌آموزی از مدارس نی‌ریز انتخاب خواهند شد گفت: بر اساس تعداد دانش‌آموزان هر مدرسه بین ۵ تا ۹ نفر عضو شورای هر مدرسه خواهند بود.

اکبرزاده همچنین اعلام کرد که رئیس شورای دانش‌آموزی در جلسات انجمن اولیاء و مربیان شرکت خواهد کرد و صاحب نظر خواهد بود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین