«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۶۵۰۰
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۹
به مناسبت هفته ملی کودک، آیین جشن و شادمانی به همراه برنامه های شاد هنری و آموزشی به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در نی ریز اجرا شد.
در این مراسم هنرمندان مرکز فرهنگی هنری نی ریز ،مفاهیم نظم اجتماعی و رعایت مسائل بهداشتی را در قالب شعر و اجرای نمایش های عروسکی برای شرکت کنندگان ارائه نمودند.

در ادامه این مراسم جهت آشنایی بیشتر کودکان با مفاهیم کاهش تولید زباله و تفکیک زباله از مبدا، از نوآموزان خواسته شد تا با مشارکت هم محتویات گوناگون یک کیسه زباله ( بی خطر شده) را به صورت میدانی و عملی از هم جدا کنند و در کیسه های پلاستیکی تجزیه پذیر، دسته بندی و تفکیک نمایند.

در پایان برنامه به شرکت کنندگان، کتاب و لوح فشرده با موضوعات محیط زیستی اهدا شد.

این مراسم با هماهنگی کانون پرورش فکری و همکاری ادارات بهداشت و درمان، آموزش و پرورش، فرمانداری، بهزيستي و سازمان مردم نهاد "انجمن میراث ماندگار بختگان " و مشارکت مربیان و چهل نفر از نوآموزان یکی از مراکز پیش دبستانی انجام شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین