«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۶۴۱۲
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۳
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی‌ریز از اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه به دانشجویان متقاضی و واجد شرایط در مقاطع مختلف تحصیلی خبر داد.

سیدمحمدرضا رئیس‌السادات  از اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه به دانشجویان متقاضی و واجد شرایط در مقاطع مختلف تحصیلی با همکاری بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و بانک قرض‌الحسنه رسالت خبر داد.

وی زمان مراجعه برای ثبت تقاضا در سایت ساجد را برای دانشجویان متقاضی دریافت وام در نیمسال نخست تحصیلی از ۱۵ مرداد تا ۱۵ مهر ۹۸ عنوان کرد و گفت: تسهیلات قرض‌الحسنه بانکی از طریق ثبت‌نام در سامانه sajed.iau.ir توسط شخص دانشجوی متقاضی دریافت وام و پس از طی مراحل اداری و قانونی به حساب شهریه دانشجو واریز می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی‌ریز با بیان این مطلب که زمان مراجعه دانشجویان متقاضی دریافت وام برای نیمسال دوم تحصیلی نیز از ۱۰ دی ماه تا ۱۰ اسفند ماه به سایت ساجد است، افزود: علاوه بر این وام‌ها و تسهیلات اعطایی، تسهیلات دیگری نیز توسط صندوق رفاه دانشجویان واحد به صورت وام‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت پرداخت شهریه به متقاضیان اعطا می‌شود و دانشجویان متقاضی دریافت تسهیلات از بانک‌های قرض‌الحسنه مهر ایران و رسالت می‌توانند تمام روند اجرایی تا دریافت تسهیلات را از طریق سامانه ساجد پیگیری و مشاهده کنند.

رئیس‌السادات ادامه داد: تمام مراحل تکمیل پرونده، افتتاح حساب و ارائه تضمین‌های مربوطه نیز باید توسط دانشجوی واجد شرایط انجام شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین