«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۶۴۰۴
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۳
قاچاقچيان و محتكران برنج به پرداخت بیش از ۴ میلیارد ریال محكوم شدند.
علی مبشری مدیر کل تعزیرات حکومتی استان فارس در  خصوص جزئیات پرونده اظهار داشت: با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج)، یک انبار که مقادیر زیادی برنج خارجی در آن دپو شده بود در شهرستان نی ریزکشف شد.

وی ادامه داد: بررسی‌های اولیه حاکی از دپوی ۱۷ تن برنج به قصد احتکار در این انبار بود که با بازداشت دو نفر در این رابطه، پرونده‌ای برای متهمان تشکیل و به شعبه اول تعزیرات حکومتی شهرستان نی ریز ارسال شد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس افزود: طی تحقیقات انجام شده در شعبه مشخص شد که برنج‌های مکشوفه بدون اسناد و مدارک گمرکی بوده و بطور غیرقانونی وارد کشور شده است که با تکمیل تحقیقات و محرز شدن تخلف متهمان، پرونده تحت عنوان قاچاق رسیدگی و منجر به صدور رای شد.

مبشری اضافه کرد: نهایتا شعبه رسیدگی کننده متهمان را به ضبط برنج‌های مکشوفه و پرداخت جریمه نقدی به میزان ۴ میلیارد ریال در حق دولت محکوم کرد
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین