«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۶۳۹۱
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷
برای اولین بار به دست مهندسان شرکت سیمان سفید نی ریز در برنامه تعمیرات اساسی خط تولید این شرکت، شل کولر تعویض خواهد شد
داود اکبری، مدیر عامل شرکت سیمان سفید نی ریز با اشاره به شروع برنامه تعمیرات اساسی پیش بینی شده خط تولید این شرکت با بازدید از کارخانه و بررسی روند انجام تعمیرات گفت: در پانزدهمین روز تیر ماه امسال تعمیرات اساسی این شرکت با توقف کوره شروع شده و پروژه تعویض ۷ متر از شل کولر و رینگ و غلطک ایستگاه ۱ کولر برای اولین بار به دست کارشناسان و پرسنل داخلی این شرکت انجام خواهد شد.

وی افزود: این عملیات صرفه جوئی بیش از ۱ میلیارد ریالی را برای این شرکت به همراه خواهد داشت. همچنین نسوز کاری ۲۷ متر از کوره و سایر اقدامات برنامه ریزی شده مطابق روال سنوات گذشته انجام خواهد شد.

وی افزود هم اکنون کار تعمیرات خط تولید این شرکت آغاز شده و با برنامه‌ریزی دقیق، تلاش و همت همه مدیران، کارشناسان و پرسنل سخت کوش شرکت سیمان سفید نی ریز طبق برنامه ریزی قبلی حداکثر طی مدت ۱۶ روز به یاری خداوند متعال کلیه اقدامات اصلاحی و تعمیرات به بهترین شکل ممکن در راستای بهبود فرایند تولید کارخانه انجام خواهد گرفت.

به گفته اکبری این اقدام می تواند زمینه ساز بومی سازی و خودکفایی فعالیت های بیشتری شود. همچنین استفاده بهینه از تمامی ظرفیتهای خدماتی، فنی، تولیدی و انجام صحیح نگهداری و تعمیرات روی کلیه تجهیزات و بومی سازی پروژه ها و اقدامات تخصصی علاوه بر اینکه فرصت مناسبی برای افزایش تجربه پرسنل خواهد بود، صرفه جویی در زمان و هزینه ها را در پی خواهد داشت.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین