«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۶۳۸۶
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶
در این نشست هنرمندان به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و از حمایت های شهرداری و شورای شهر نسبت به حوزه فرهنگ و هنر قدردانی کردند.

در این نشست مهندس حامد فرغت، شهردار نی ریز با دلپذیر خواندن حضور در جمع هنرمندان، هنر را بهترین ابزار برای ارتقاء کیفیت زندگی و انتقال مفاهیم و ارزش ها به مردم دانست و قول مساعد داد که نهاد شهرداری حمایت و همکاری خود را برای اجراهای بهتر و بیشتر هنرمندان در سطح شهر بکارخواهد گرفت.

مسعود لایقمند، رییس شورای اسلامی شهر نی ریز هم گفت: بهره مندی از حضور پر رنگ تر هنرمندان را در دستور کار برنامه های شورا خواهیم داشت.

غلامرضا شاهمرادی، از اعضای شورای اسلامی شهر نی ریز نیز ضمن تقدیر از دو هنرمند نام آور روزهای اخیر، حامد راستی،برگزیده جشنواره عکس روسیه و ایمان نصیرزاده منتخب جشنواره ملی موسیقی افزود: که در اولین فرصت از طرف شورای شهر از ایشان تجلیل خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین