«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۶۳۸۱
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۴
با برگزاری نشست در دانشگاه آزاد نی‌ریز؛
نشست هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی‌ریز و مرکز آباده طشک و رئیس آموزش و پرورش آباده طشک درباره راه‌اندازی مدرسه سما در آباده طشک برگزار شد.
نشست هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی‌ریز و مرکز آباده طشک و رئیس آموزش و پرورش آباده طشک درباره راه‌اندازی مدرسه سما در آباده طشک صبح امروز برگزار شد.

در این نشست که در دانشگاه آزاد اسلامی مرکز آباده طشک برگزار شد، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی‌ریز با معرفی کامل مجموعه سما و دستاوردهای آن، راه‌اندازی این مجموعه علمی در آباده طشک را عامل تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان این منطقه معرفی کرد.

سیدمحمدرضا رئیس‌السادات از برگزاری نشستی درباره این موضوع با حضور رئیس مدارس سمای استان فارس در آباده طشک در دو روز آینده خبر داد.

سیدعلیرضا موسوی رئیس آموزش و پرورش آباده طشک نیز با استقبال از راه‌اندازی مجتمع مدارس سما در منطقه آباده طشک و اعلام آمادگی کامل خود و مجموعه‌ آموزش و پرورش‌، همکاری، مساعدت و حمایت‌ همه جانبه‌ فرهنگیان را در این زمینه اعلام داشت.

 مدرسه سما در شهرستان نی‌ریز با پیگیری مسئولان دانشگاه به ویژه سیدمحمدرضا رئیس‌السادات و همکاری مسئولان شهرستانی و اخذ مجوزهای لازم از خردادماه امسال شروع به ثبت‌نام از دانش‌آموزان در مقاطع ابتدایی و متوسطه اول کرده است. با توجه به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی مرکز آباده طشک زیر نظر واحد نی‌ریز است با پیگیری‌های سیدمحمدرضا رئیس‌السادات همزمان با راه‌اندازی و شکل‌گیری سما در نی‌ریز، شاهد شکل‌گیری این مؤسسه آموزشی در آباده طشک نیز خواهیم بود.


نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین