«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۶۳۷۸
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۷
با تشدید بازرسی های بهداشت محیط از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، یک واحد نانوایی متخلف با دستور دادستان شهرستان نی ریز پلمب شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان نی ریز، مسئول بهداشت محیط این مرکز با اعلام این خبر گفت: به دنبال بازرسی های صورت گرفته، یک واحد نانوایی که به دلیل بی توجهی به اخطارها، رعایت نکردن موازین بهداشتی و وجود مگس در خمیر نان مرتکب به تخلف شده بود با دستور قضایی و با همکاری نیروی انتظامی پلمب شد.

« مهندس اکبر رحیمی » با تأکید به اینکه این مرکز به دلیل رعایت نکردن مفاد آیین نامه ماده ۱۳ مواد خوردنی و آشامیدنی تعطیل شده است، افزود: لازم است تمامی متصدیان مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، با توجه به شروع فصل گرما و بالا رفتن دما و افزایش حشرات، با حساسیت بیشتری به موارد بهداشتی توجه داشته باشند.

وی در پایان از عموم شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی در اماکن عمومی و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، شکایت خود را از طریق سامانه رایگان رسیدگی به تخلفات بهداشت محیط  190 ثبت نمایند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین