«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۶۳۶۸
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۰
آیین اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان هشتمین جشنواره «نوجوان سالم» با حضور معاون پرورشی وتربیت بدنی درسالن اجتماعات آموزش وپرورش برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش نی ریز، در این آیین معاون پرورشی و تربیت بدنی ضمن قدردانی از شرکت کنندگان در این طرح گفت: ترویج شیوه‌های زندگی سالم و پیشگیری از گرایش به رفتارهای پرخطر، معرفی الگوهای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در مدارس، معرفی دستاوردها و ابتکارات پیشگیری و مراقبت در مدارس، شناسایی الگوهای موفق آموزش پیشگیری و مراقبت به کودکان و نوجوان از جمله مهم ترین اهداف برگزاری این جشنواره است.

قاسم زارع افزود: ترویج شیوه‌های زندگی سالم و پیشگیری از رفتارهای پرخطر از جمله موضوعاتی است که در هشتمین دوره جشنواره نوجوان سالم به آن پرداخته شده است .

کارشناس تربیت بدنی وسلامت نیز با اشاره به موضوع گسترش آسیب های اجتماعی در جامعه بیان داشت: پیشگیرى از مصرف دخانیات و بروز رفتارهاى پرخطر، پیشگیرى از خشونت و پیشگیرى آسیب های اجتماعی از موضوعات جشنواره "نوجوان سالم" می باشند.

وی گفت: دانش آموزان،همکاران فرهنگى و والدین دانش آموزان در بخش هاى نقاشى، روزنامه دیوارى، انشاء، طراحى، فیلم کوتاه، پوستر ، نرم افزار و چند رسانه ای، مقاله، ایده پردازى، عکس، اقدام پژوهى، طرح درس و بخش ویژه و خلاقیت هاى دانش آموزى در جشنواره "نوجوان سالم" شرکت نموده اند. 

درپایان از 41 نفر از برگزیدگان شهرستان شرکت کننده در جشنواره نوجوان سالم که 28 نفر از آنان دانش آموز و 13 نفر دیگر از فرهنگیان بودند با اهداء لوح تقدیر و هدیه تقدیر وقدردانی به عمل آمد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین