«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۶۳۱۴
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۴
دکتر جانباز معاون وزیر نیرو به همراه دکتر مسعودی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی - یزدان پناه فرماندار و مدیران کل آبفا روستایی و فاضلاب استان در سفر به نی ریز از چند پروزه عمرانی در روستای سنگ زور بخش مرکزی - طرح فاضلاب نی ریز بازدید و با تجمع در محل فرمانداری با حضور مسئولین شهرستانهای استهبان و نی ریز مسائل و مشکلاب آب دو شهرستان مورد بررسی قرار گفت .
دکتر جانباز معاون وزیر نیرو  به همراه دکتر مسعودی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی - یزدان پناه فرماندار و مدیران کل آبفا روستایی و فاضلاب استان در سفر به نی ریز  از چند  پروزه عمرانی در روستای سنگ زور بخش مرکزی - طرح فاضلاب نی ریز بازدید و با تجمع در محل فرمانداری با حضور مسئولین شهرستانهای استهبان و نی ریز مسائل و مشکلاب آب دو شهرستان مورد بررسی قرار گفت .
در این جلسه ابتدا دکنر مسعودی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی  بر لزوم انتقال آب به روستاهای پایین دست بخش مرکزی تأکید کرد و گفت : وزارت نیرو جهت مجتمع خانه کت و قشمقاوی که بالغ بر 17 روستادر شهر استهبان است قول داده تا پایان سال مالی جاری به سرانجام رساند .
  در ادامه  فرمانداران نی ریز و استهبان نیز به بیان مشکلات ابرسانی در حوزه کاری خود پرداختند .


سخنران پایان جلسه  دکتر جانباز معاون وزیر نیرو  با بیان اینکه همه اعتبار انتقال آب به دو روستای استهبان یعنی خانه‌کت و قشمقاوی در سال ۹۸ از محل صندوق توسعه ملی تأمین خواهد شد افزود :بجهت انتقال آب سد چشمه عاشق به شهرهایی که مصوب شده، باید ردیف اجرایی داشته باشیم که در تلاشیم بزودی این امر محقق شود . 

وی افزود: «همچنین احداث تصفیه‌خانه پروژه فاضلاب نیز به دلیل مسائل ارزی متوقف شده و پیمانکار هم  با آن پیشنهادی که داده  حالا برایش مقرون به صرفه نیست. و معتقدیم  ظرف یکی دو هفته آینده باید این مسئله را تعیین تکلیف نمود .

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین