«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۶۳۰۶
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۵
دکتر آل داود به همراه مهندس محمودی ومسولین حراست شبکه بهداشت و درمان نی ریز ضمن حضور در بیت آیات عظام فال اسیری با ایت الله حاج سید مهدی فال اسیری دیدار و گفتگو کردند .

دکتر آل داود رئیس شبکه به همراه مهندس محمودی ومسولین حراست شبکه بهداشت و درمان نی ریز ضمن حضور در بیت آیات عظام فال اسیری با ایت الله حاج سید مهدی فال اسیری دیدار و گفتگو کردند .

در این دیدار « آیت ا... فال اسیری» ضمن تشکر از مجموعه بهداشت و درمان و بیمارستان شهدا، خدمت رسانی به مردم را به عنوان هدیه ای الهی نامید که در اختیار بعضی از افراد قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه هرکدام از ما در برابر مردم جامعه مسئولیم، توجه به شرایط اقتصادی و معیشتی مردم و تلاش در جهت خدمت خالصانه را ضروری دانست.

در ادامه رئیس شبکه بهداشت و درمان با ارائه برنامه های حوزه سلامت شهرستان در آینده، کمک خیران حوزه سلامت در دستیابی به این برنامه ها را مهم برشمرد.

«دکتر داور آل داود» از جامعه روحانیت خواست تا در خصوص جذب کمک خیرین برای رفع نیازهای سلامتی مردم اقدام کنند.نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین