«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۶۲۹۵
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۴
فرمانده انتظامی استان از توقیف یک دستگاه مزدا دوکابین و کشف 394 کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان نی ریز خبر داد.
سردار "احمدعلی گودرزی" اظهارداشت: مأموران انتظامی شهرستان نی ریز مطلع شدند شخصی قصد انتقال یک محموله مواد مخدر از سیرجان به نی ریز را دارد که موضوع به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: ماموران پس از ایست و بازرسی و گشت زنی های محسوس و نامحسوس موفق شدند با شگردهای خاص پلیسی یک دستگاه مزدا دوکابین را شناسایی و پس از مسافتی تعقیب و گریز آن را متوقف کنند.
فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه راننده با توجه به تاریکی هوا و کوهستانی بودن منطقه با آتش زدن خودرو حامل مواد مخدر متواری شد، خاطر نشان کرد: ماموران موفق شدند پس از خاموش کردن خودرو، در بازرسی دقیق از آن؛ میزان 254کیلوگرم تریاک و 140کیلوگرم حشیش کشف کنند.
سردار "گودرزی" با بیان اینکه یک دستگاه پژو 405 که اسکورت محموله بود در این زمینه توقیف و راننده آن نیز دستگیر شد، تصریح کرد: اشرار و قاچاقچیان بدانند نیروی انتظامی استان فارس با اشراف اطلاعاتی و رصد مداوم باندهای توزیع کننده مواد مخدر اجازه نخواهند داد این افراد سودجو به اهداف پلید و شوم خود دست پیدا کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین