«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۶۲۷۷
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۹
به همت سرکار خانم طلعت معماری مادر شهیدان توکل صورت گرفت :
در مراسمی که صبح امروز با حضور ایت الله حاج سید مهدی فال اسیری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی مسئولین شهرستان و دانش اموزان برگزار شد این آموزشگاه افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .

این آموزشگاه در زمینی به مساحت 3000 متر مربع و زیر بنای 720 متر مربع با 8 کلاس درس – سالن نمازخانه – اتاق مدیر و معاونان – در مقطع ابتدایی با هزینه ای بالغ بر 500 میلیون تومانی خیر نیک اندیش مادر شهیدان ادهم و حامد توکل و مشارکت 300 میلیون تومانی اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس به مدت یکسال ساخته شد .

دکتر مسعودی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در ایین افتتاح این آموزشگاه با بیان این که تا پایان سال 4 مدرسه دیگر در نی ریز ساخته خواهد شد افزود : در سه سال گذشته حدود 40 پروژه  فضای آموزشی با اعتباری بالغ بر 17 میلیارد تومان  در قالب 210 کلاس درس  و 29000 فضای آموزشی  انجام گرفته  و 7 پروزه خیر ساز با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد تومان  صورت گرفته است .

سر کار خانم طلعت معماری مادر شهیدان ادهم و حامد توکل هم ضمن اظهار خوشحالی از افتتاح این مدرسه گفت : خون شهید مارا به زادگاهم نی ریز  آورد و خود او نیز در ادامه کار و روند ساخت و ساز مدرسه یاریمان کرد.

گفتنی است شهیدحامد توکل  متولد سال 1340  بود که در سال 1361 به شهادت رسید و شهید ادهم توکل متولد 1344 در عملیلات کربلای 5 به درجه رفیع شهادت نایل شد .

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین