«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۶۲۰۳
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳
نمایشگاه سفره های هفت سین بخش های مختلف بیمارستان شهدا و شبکه بهداشت و درمان با حضور جمعی از مسئولان شهرستان در این بیمارستان افتتاح شد.

                                                       

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان نی ریز، مسئول کمیته پیشنهادات بیمارستان شهدا در این باره گفت: این نمایشگاه با همکاری کارکنان بیمارستان شهدا و ضمن مشارکت بعضی از نهادهای دولتی و غیر دولتی برپا شده است.

« فاطمه کاربخش» با تأکید به اینکه هدف از برپایی این نمایشگاه بازدید عموم مردم از سفره های هفت سین بخش های بیمارستان بوده است عنوان کرد: این کار باعث یادآوری تلاش بی شائبه و دلسوزانه کارکنان بهداشت و درمان بخصوص کادر بالینی بیمارستان در تعطیلات نوروزی به عموم مردم است.

                     

وی افزود: در این نمایشگاه در کنار بازدید از سفره های هفت سین، آموزش های بهداشتی درمانی مختلف به عموم مردم نیز ارائه شد.

کاربخش همچنین با اشاره به اینکه سفره های بخش های اطفال، ICU، CCU، اورژانس و خدمات پرستاری به عنوان سفره های برتر در این نمایشگاه انتخاب شدند، استفاده از مواد بازیافتی با حفظ زیبایی، عدم اسراف غلات و حبوبات در سفره و توجه به شعار اقتصاد مقاومتی در سفره آرایی را از شرایط انتخاب سفره های برتر برشمرد.

                                                        

این کارشناس پرستاری در ادامه، حضور رئیس شبکه بهداشت و درمان، خانواده کارکنان، بیماران، جمعی از مسئولان فرمانداری، شهرداری، آموزش و پرورش و جمعی از مسئولان شهرستان در این نمایشگاه را یاد آور شد.

گفتنی است در پایان به سفره های برتر ضمن اهداء لوح سپاس، جوایزی اهدا شد.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین