«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۶۱۸۵
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۵
توسط ایت الله حاج سید مهدی فال اسیری صورت گرفت :
طرح تولید نان محلی نیریز ' یکی از طرح های منحصر به فرد. از حیث تعداد اشتغالزایی بوده که علاوه بر کار آفرینی بالا ' محصول تولیدی آن ارگانیک و از گندم مرغوب محلی وبصورت سنتی تهیه میشود
این طرح در زمینی به وسعت ۲۸۰۰ متر ودر دو فاز اجرا میشود ' که فاز اول  آن امروز بصورت آزمایشی  کلید خورد سالن فاز اول به وسعت  ۵۰۰ متر مربع ' وبا دو خط تولید خواهد بود .  در هر فاز تعداد ۵۵ نفر بصورت  مستقیم  مشغول بکار خواهند شد که در مجموع یکصد وده نفربصورت مستقیم و همین مقدار نیز غیر مستقیم ' مشغول بکار میشوند . طرح تولید نان محلی نیریز ' یکی از طرح های منحصر به فرد از حیث تعداد اشتغالزایی بوده که علاوه بر کار آفرینی بالا ' محصول تولیدی آن ارگانیک  و از گندم  مرغوب محلی وبصورت سنتی  تهیه میشود                                                     
      آرد مورد استفاده در تهیه این نان. به هیچ وجه سبوس گیری نشده  و در ۱۲ طمع و مزه  وانواع. غنی شده  آن با دانه های حاوی  پروتئین و انواع ویتامین های مورد نیاز بدن  تهیه میگردد ' .                                                                                       
  علاوه بر آن  نانهای  غنی شده   طبی  برای افراد دارای فقر آهن ' وسایرا ملاح  ا ز تولیدات این واحد تولیدی خواهد بود.           
  از آنجا که نانهای سفید  و بدون سبوس در حقیقت کنسرو نشاسته بوده باعث انواع  سرطانها. وناراحتیهای گوارشی و بگفته  کارشناسان علوم  تغذیه موجب  سونامی سرطان و دیابت و انواع. بیماریهای گوارشی میباشد' تصمیم گرفته شد  که با تولید نان ارگانیک ' قدمی در جهت تندرستی وسلامت مردم عزیز برداشته شود .                                                               
 طرح تولید نان سالم برای تندرستی دایم ' از طرف عده ای از جوانان  مسجد جامع مهدی عج وبا هدفی خدا پسندانه ' وبا سرمایه گذاری خود مردم  با مبلغی بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال به تولید رسید ه است .
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین