«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۶۱۸۳
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۵
پیوندی مسئول واحد عمران گفت: طرح کهاب با هزینه کرد بالا و استفاده از فناوری به‌روز باعث خواهد شد شهروندان بنزین را از پمپ بنزین شهرداری سالم و بدون بخار بنزین خریداری کنند.
 مسئول واحد عمران گفت: طرح کهاب با هزینه کرد بالا و استفاده از فناوری به‌روز باعث خواهد شد شهروندان بنزین را از پمپ بنزین شهرداری سالم و بدون بخار بنزین خریداری کنند.
پیوندی یادآور شد: علی‌رغم اینکه این طرح در روند ساخت پمپ‌بنزین اجباری نبوده است، شهرداری با صرف هزینه زیاد و به منظور رعایت انصاف در فروش بنزین این مهم را عملیاتی کرد.

شایان ذکر است این فن آوری در سطح نی ریز، تنها در جایگاه سوخت شهرداری در حال اجراست و در سطح استان نیز معدود جایگاه‌هایی هستند که دارای این ویژگی هستند.

مسئول واحد عمران شهرداری اضافه نمود: زیر سازی و محوطه‌سازی با خرید مصالح مخصوص و استاندارد شروع شده است و نمای جایگاه با سرعت در حال انجام است، دیسپنسرهای دقیق، به روز و زیبا خریداری شده و جایگاه سوخت شهرداری با سرعت هرچه تمام‌تر به سمت افتتاح پیش می‌رود.


نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین