«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۶۱۶۴
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۷
فاطمه نعمتی، فاطمه سلطان پور و مریم بیگی هر سه از نی ریز و از کانون جامع مهدی (عج) در رشته ترتیل به رتبه‌های اول تا سوم رسیدند.
حجت‌الاسلام حسین امیدی، مسئول كانون‌های مساجد فارس  در جمع خبرنگاران از اعلام اسامی برگزیدگان مرحله استانی سیزدهمین دوره مسابقات قرآن «مدهامتان» در این استان خبر داد و گفت: بیش از ۵۰۰ نفر در این دوره از مسابقات در فارس به رقابت پرداختند.
وی افزود: در بخش ترتیل آقایان، علیرضا ایزدی، محمدمهدی جمالی، محمدامین شاهسوند حسینی به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند و در رشته تحقیق نیز میلاد عظیمی، محمدمهدی روحانی سروستانی و هادی افخمی مقام‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
امیدی بیان كرد: در رشته صحت قرائت نماز در بخش آقایان، محمد صالح بهرامیان، محمدحسین مرادی و حسن شرفی به ترتیب به مقام‌های اول تا سوم دست یافتند.
مسئول كانون‌های مساجد فارس ادامه داد: همچنین علی آبتین در بخش حفظ جز ۳۰ آقایان به مقام اول رسید و علی ناظری و مهدی شادمانی به مقام‌های دوم و سوم دست یافتند و در بخش اذان آقایان نیز مهدی جعفری، محمدمهدی عباس‌فرد و علیرضا آزادی به ترتیب به رتبه‌های اول تا سوم رسیدند.
وی با اشاره به اینکه این مسابقات در بخش بانوان نیز برگزار شد که در بخش صحت قرائت نماز، هانیه اسدزاده، فاطمه راد و فاطمه بهرامیان به رتبه‌های اول تا سوم دست پیدا کردند، تاکید کرد: سنا کریمی، رقیه عظیمی و زهرا فتحی در بخش حفظ ۳۰ جز بانوان به مقام‌های اول تا سوم رسیدند.
امیدی، الهام استوار و سیده سمانه علیزاده امیرسالاری را به عنوان نفرهای اول و دوم بخش حفظ کل بانوان اعلام كرد و گفت: فاطمه نعمتی، فاطمه سلطان پور و مریم بیگی هر سه از نی ریز و از کانون جامع مهدی (عج) در رشته ترتیل به رتبه‌های اول تا سوم رسیدند.
مسئول كانون‌های مساجد فارس ادامه داد: همچنین آسیه دهقان و سمیه غفاری در رشته تحقیق بانوان به ترتیب مقام‌های اول و دوم را به خود اختصاص دادند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین