«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۶۱۰۳
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۴
چهارمین اجلاسیه نماز استان فارس با موضوع شیوه ها و مهارت های دعوت به نماز در نی ریز برگزار شد .

آیت الله اعرافی رئیس حوزه های علمیه کشور و امام جمعه قم و رئیس جامعه المصطفی در شهرستان نی ریز در این مراسم

ظرفیتهای نماز را نامحدود دانست و با معرفی بخشهای ظاهری و باطن نماز گفت : اگر از همه ظرفیتهای نماز بهره برداری شود فسادی در جامعه باقی نمی ماند .

وی بر نهادینه شدن فرهنگ نماز در جامعه تاکید کرد و گفت : هر جا نماز زنده شود موفقیت در پی آن می آید و کاهش آسیب های اجتماعی قعا در گرو احیاء نماز است .

ایت الله فقیه امام جمعه نی ریز وعضو خبرگان رهبری هم گفت : خانواده ها باید در پایبندی به نماز حساسیت داشته باشند و بدانند کودکان از نحوه پایبندی آنان به اقامه نماز الگو می گیرد .

دکتر مسئودی نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس به اهداف و برنامه های مجلس شورای اسلامی در جهت ترویج فرهنگ نماز و آموزه های دینی پرداخت .

آیت الله علیرضا اعرافی  همچنین در ادامه از مدارس علمیه امام مهدی(عج)، امام صادق(ع) و موزه شهرستان نی ریز بازدید کرد و با اساتید، طلاب و کادر این مدارس دیدار و گفت و گو کرد.

آیت الله اعرافی نیز  در این بازدید از نزدیک در جریان برنامه ها و فعالیت های این مدارس قرار گرفت.


نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین