«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۶۱۰۰
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۵
فرماندار نی ریز در جلسه شورای اداری :
محمد رضا امیری فرماندار نی ریز در جلسه شورای اداری از افتتاح یا کلنگ زنی این طرحها در بخشهای مختلف عمرانی - کشاورزی - بهداشت و درمان راه سازی - گازرسانی و ... خبر داد .
به گزارش پایگاه خبری نای ذی نیوز محمد رضا امیری فرماندار نی ریز در جلسه شورای اداری از افتتاح یا کلنگ زنی این طرحها در بخشهای مختلف عمرانی - کشاورزی - بهداشت و درمان راه سازی - گازرسانی و ... خبر داد .
در این جلسه که با حضور  - ایت الله فقیه - دکتر مسعودی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیر کل سیاسی استانداری و مسئولین شهرستان در محل فرمانداری تشکیل شد امیری فرماندار نی ریز گفت : از سال ۱۳۹۲ تاکنون مشکان، قطرویه و ۴۶ روستا گازکشی شده و گازکشی ۵۰ روستای دیگر هم در حال اقدام است.

وی همچنین افزود در شهرستان  تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی تنها ۶۵ کیلومتر آسفالت بود؛ اما هم‌اکنون ۷۱۷ کیلومتر آسفالت شده که ۱۱۷ کیلومتر آن در زمان همین دولت بوده است.
در ادامه دکتر مسعودی - امام جمعه نی ریز و مدیر کل سیاسی استانداری به ایراد سخن پرداختند و در پایان نیز عیسی برومند بخشدار جدید قطرویه و استوار معاون عمرانی فرمانداری معرفی شدند .
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین