«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۶۰۹۳
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۵
نی ریز میزبان کنسرت آسمانی ها این برنامه با مجوز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شامل اجرای قطعات و ترانه های مستم مستم، مجنون نبودم، سه گدار، دختر. قوچانی، زمین، دریا و قطعات محلی بود که با سازهای فلوت، زیلفون، طبلک، دمام، کاخن، تنبورین و مثلث به اجرا درآمد.

روز پنجشنبه چهارم بهمن ماه ، نی ریز میزبان کنسرت موسیقی کودکان با شرایط ویژه در محل سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بود.

ایمان نصیرزاده مدیر برنامه با اعلام این خبر گفت: این برنامه با مجوز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شامل اجرای قطعات و ترانه های مستم مستم، مجنون نبودم، سه گدار، دختر. قوچانی، زمین، دریا و قطعات محلی بود که با سازهای فلوت، زیلفون، طبلک، دمام، کاخن، تنبورین و مثلث به اجرا درآمد.

وی گفت: سرپرست گروه موسیقی آسمانیها خانم شراره زارع و مربیان این گروه خانمها مهرناز موسوی، پریسا کمالی و کیانا بنان بودند و نوازندگان با شرایط ویژه این گروه موسیقی را مهدی حبیبی، محمدرضا آزاد، بردیا عسکری، علیرضا فرشاد، علیرضا امین، نیما شاه ورزی، محمد صادق غریبی، سارا جانثار، ایناز دهقان، پانیا چریکی، ستایش قهرمانی، حدیث محمدی، زهرا گوهری، الهه عبدی، مرضیه صادقی، فاطمه ماندگار، معصومه غریبی و راضیه صادقی معرفی کرد.

در بخشی از برنامه شاهمرادی( مرشد) به تصنیف خوانی پرداخت و در آخر به حمایت از این کودکان آسمانی، قطعاتی در آواز ابوعطا، تصنیف چون تو را دیدم اثر مجید وفادار، نیلگون ضربی حجاز و چهار مضراب وجد اثر علی بهرامی فرد، بهار دلکش و ... با دو نوازی تمبک و سنتور توسط ایمان نصیرزاده و محمد حسین معینی زاده اجرا شد.

نصیرزاده افزود: این گروه موسیقی دارای بیش از ١٠ سال سابقه هنری و زیر نظر  آموزشگاه آزاد موسیقی آسمان شیراز است که در مجامع مختلف استانی، تهران مشهد، اصفهان و کشور روسیه برنامه اجرا کرده است.

گفتنی است این برنامه جذاب و دلنشین در یک سانس از ساعت ٤ لغایت ٣٠ /٥ عصر و با حضور گرم حضور رئیس و کارشناسان اداره آموزش و پرورش، بهزیستی و فرمانداری و استقبال چشم گیر دوستداران موسیقی، خیرین، مهدها و دانش آموزان و خانواده ها به اجرا درآمد و درآمد حاصل از فروش بلیط این اجرای زیبا به کودکان بی بضاعت مدرسه شهید اکبری اختصاص یافت.


نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین