«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۶۰۵۳
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۵
فرمانده انتظامی شهرستان نی ریز گفت: تصادف 2 خودرو در حوالی روستای غوری در بخش پشتکوه این شهرستان منجر به کشف 185کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک شد.
سرهنگ سید خالد یوسفی، یکشنبه به خبرنگاران بیان داشت: ماموران انتظامی پاسگاه مشکان شهرستان نی ریز، عصر چهاردهم دی‌ ماه جاری برای رسیدگی به یک تصادف که در حوالی روستای غوری در بخش پشتکوه این شهرستان رخ داد، به این مکان اعزام شدند.
وی افزود: در این تصادف که بین یک وانت نیسان و خودرو سواری پراید رخ داده بود، 2 سرنشین یک دستگاه پژو 405 که از محل مورد نظر عبور می کرد در ظاهر به قصد میانجیگری در صحنه تصادف حاضر شدند.
یوسفی بیان کرد: ماموران انتظامی که در محل وقوع حادثه حضور یافتند، متوجه رابطه بین رانندگان و سرنشینان سه وسیله نقلیه نام برده شدند و با ترفندی برای تنظیم رضایت نامه آنها را به پاسگاه انتظامی منتقل کردند.
او افزود: ماموران در بازرسی از خودرو وانت نیسان، 185کیلوگرم تریاک که در قسمت بار این خودرو جاسازی شده بود کشف کردند و متعاقب آن راننده وانت نیسان و 2 سرنشین پژو 405 دستگیر شدند.
یوسفی ادامه داد: در بازجویی های فنی و پلیسی مشخص شد که خودرو سواری پژو به عنوان پشتیبان، وانت نیسان حامل مواد مخدر را همراهی می کرد.
به گفته وی، این سوداگران مرگ که اهل یکی از استان های جنوب شرقی ایران هستند قصد داشتند این محموله مواد مخدر را به مرکز کشور انتقال دهند.
فرمانده انتظامی شهرستان نی ریز افزود: با احتساب این مواد افیونی کشف شده، از ابتدای سال 97 تا کنون بیش از هفت تن انواع مواد مخدر در این شهرستان کشف شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین