«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۶۰۰۴
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۳
ژست ضد آمریکایی، در باطن، زمین زدن انقلاب را هدف دارد!
اینروزها دولتیها به شدت نوستالژیک شده اند! شعارهای دهه ابتدایی انقلاب را از آن زمان غرّاتر و رساتر تکرار می کنند!

 گویی همین دیروز سفارت آمریکا را تسخیر کرده و از این کشور پرتش کرده ایم بیرون!

امّا آیا این موضع گیری ها سیاهی اظهاراتی مثل «آمریکا با یک بمب می تواند تمام تأسیسات ما را از بین ببرد» را از تارک این قوم پاک خواهد کرد!؟ یا می شود اظهارات شاذ «چاره ای جز بستن با کدخدا نداریم» را نادیده گرفت!؟ یا از همه مهمتر این شعارها اصولا با ماندن در برجام صنمی دارد!؟ و اصلا باید این حرف ظریف الممالک که «تحریمها را دور می زنیم و به دیگران هم یاد می دهیم تا مشتی بر دهان آمریکا بکوبیم» را باور کنیم یا پلمپ بودن تأسیسات هسته ای را!؟

جواب تمام این سوالات در این جمله خلاصه می شود؛ ژست این روزهای ظریف و امثالهم، دقیقاً ادامه همان روند وادادگی و غلتیدن در دامان کدخداست!

زمانی با مذاکره قرار بود زیرساخت های سخت افزاری این مملکت مثل هسته ای و موشکی را به حراج بگذارند و پیچ و مهرهایش را نیز به اربابان خود تحویل دهند، پس نه تنها پیاده نظامشان در داخل باید غلوّ را در دستور کار خود قرار می دادند، مثل آب خوردن و نزول بارش باران تا ضررهای مالی سرسام آوری که روزانه حساب می کردند و باید جلوی آن گرفته می شد؛ بلکه با مطرح کردن احمقانه ی تزلزل کشور در مقابل یک بمب آمریکا به خوبی سایه جنگ را در افکار عمومی پررنگ نموده و در قضیه جمع آوری هسته ای موفق شدند به خواسته نهایی خود برسند!

امروز نیز زیرساخت نرم افزاری کشور را هدف قرار داده و قصد دارند اختیار گلوگاه مالی کشور را با fatf به همان کسانی بسپارند که زیر برجامِ یکطرفه زده و لذّتش را می برند!

امّا این بار نه با وادادگی و پررنگ کردن سایه جنگ، بلکه با #ژست_ضدآمریکایی باید افکار عمومی را قانع کنند و به مردم بقبولانند ما هم آمریکا را شناخته و در جهت خلاف خواسته های او قدم بر میداریم شاید توانستند این بار هم موفق شوند و مردم را در جهت خواسته خود همراه نمایند! و دشمن را بر امورات مالی کشور مسلط نمایند!

فی الحال آن چیزی که مهم است و باید به آن توجه نمود اینکه، نه آمریکا تغییر کرده و نه این حضرات ضد آمریکایی شده اند، بلکه به تناسب سیاستِ فریب، این ژست ضد آمریکایی تکمله همان سایه جنگ و تز بمب_آمریکائیست که اصل انقلاب و کشور را هدف گرفته است
به کوشش : عبدالرحیم بناکار
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین