«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۵۹۸۰
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۷
فرماندار نی‌ریز:
فرماندار نی‌ریز گفت: دانشگاه مبدأ تحولات است و باید روحیه‌ مطالبه‌گری، پرسشگری و نظارت بر جامعه در دانشجویان بیشتر و تقویت شود.
مراسم گرامیداشت ۱۶ آذرماه روز دانشجو به همراه نشست شعر طنز دانشجویی با حضور محمدرضا امیری فرماندار نی‌ریز و جمعی از دانشجویان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی‌ریز در سالن آمفی تئاتر این دانشگاه برگزار شد.

فرماندار نی‌ریز در این مراسم با تبریک روز دانشجو به دانشجویان گفت: دانشگاه مبدأ تحولات است و باید روحیه‌ مطالبه‌گری، پرسشگری و نظارت بر جامعه که در سخنان رهبری و از مطالبات ایشان بوده در دانشجویان بیشتر و تقویت شود.

امیری با بیان این مطلب که امید جامعه به دانشگاهیان است، گفت: جامعه از دانشجویان انتظار بالایی دارد هم از لحاظ علمی که شماها آینده‌ساز کشور هستید و قرار است شما مراکز علمی و ساختار اداری کشور را تحویل بگیرید و هم از لحاظ ایفای نقش مطالبه‌گری و نظارتی و این دانشگاه است که می‌تواند به پیشرفت کشور در همه‌ زمینه‌ها و جلوگیری از فساد کمک کند.

در ادامه این مراسم سیدمحمدرضا رئیس‌السادات رئیس واحد نی‌ریز با تبریک روز دانشجو و تبریک فرا رسیدن ۲۰ آذرماه سالروز تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی نی‌ریز به بیان توضیحاتی درباره شعر و قرائت یک شعر طنز پرداخت و مهم‌ترین ویژگی و زیبایی‌ زبان فارسی را شعر معرفی کرد.

  در این مراسم که با قرائت اشعار طنز توسط شاعران نی‌ریزی همراه بود و فضای شاد و مفرحی را در بین دانشجویان ایجاد کرده بود، شاعران سروده‌های خود را قرائت کردند.


نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین