«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۵۸۹۲
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۸
نشست هماهنگی و برنامه ریزی مراسم اربعین حسینی با حضور سازمان هلال احمر و سپاه پاسداران در محل شبکه بهداشت و درمان تشکیل شد.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان نی ریز؛ داور آل داود هدف از تشکیل این نشست را برگزاری هرچه بهتر موکب ها و ارائه خدمات بهداشتی درمانی و رفاهی برای کاروان ها بیان کرد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان نی ریز اختصاص یک پزشک و دو پرستار، تأمین دارو، استقرار نیروی بهداشتی به منظور پایش و بیماریابی و همچنین نظارت برمواد غذایی و نوشیدنی ها در موکب را از برنامه های بهداشتی و درمانی در اربعین حسینی برشمرد.

                                         

وی با اشاره به اینکه نصب سرویس بهداشتی و حمام سیار از سوی سپاه پاسداران و به منظور رفاه زائران در دستور کار قرار گرفته است افزود: واحدهای نقلیه شبکه بهداشت و درمان و سپاه پاسداران و همچنین آمبولانس های بخش دولتی و خصوصی در این ایام در آماده باش کامل هستند.

دکتر آل داود در ادامه از همکاری سازمان هلال احمر در تأمین نیروی امدادرسان و چادرهای سیار خبر داد و گفت: امید است با همکاری تمامی نهادهای شهرستان بتوانیم امسال نیز همچون سال های گذشته شرایط خوبی را برای زائران امام حسین (ع) فراهم کنیم.

شایان توجه است این برنامه از روز جمعه بیست و هفتم مهرماه آغاز و تا روز یازدهم آبان ماه ادامه خواهد داشت.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین