«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۵۸۵۶
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۸
تودیع و معارفه رؤسای ادارات کمیته امداد، شبکه بهداشت و درمان و ثبت احوال در نی‌ریز برگزار شد
 

سید مرتضی علوی رئیس جدید کمیته امداد امام خمینی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نی ریز :  مراسم تودیع و معارفه رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان نی‌ریز برگزار شد.

این مراسم با حضور امیری فرماندار، انوشیروان کیوان معاون مدیرکل کمیته امداد فارس و جمعی از مسئولان شهرستانی در دفتر فرماندار نی‌ریز انجام شد.

در آئین این انتصاب سید مرتضی علوی که پیش از این مسولیت کمیته امداد شهرستان پاسارگاد را برعهده داشته به عنوان رئیس کمیته امداد شهرستان نی‌ریز معرفی و از زحمات فرزاد گودرزی رئیس پیشین و عبدالعظیم عباسی سرپرست کمیته امداد نی ریز تقدیر و قدر دانی به عمل آمد.
دکتر داور ال داوود به عنوان رئیس جدید شبکه بهداشت و درمان نی‌ریز

آئین تودیع و معارفه رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نی ریز برگزار شد.

مراسم تودیع و معارفه ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان نی‌ریز با حضور امیری فرماندار شهرستان نی‌ریز، دکتر همتی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و جمعی از مسئولان محلی در فرمانداری برگزار شد. 

در این مراسم دکتر داور ال داوود به عنوان رئیس جدید شبکه بهداشت و درمان نی‌ریز منصوب و از زحمات دکتر ذکایی و محمودی رؤسای پیشین  تقدیر و تشکر به عمل آمد.

لازم به ذکر است دکتر داور ال داوود متخصص قلب و عروق می‌باشند که در بیمارستان شهداء نیز مشغول طبابت خواهند شد.
مسلم حیدری رئیس جدید ثبت احوال شهرستان نی‌ریز

تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید اداره ثبت احوال نی‌ریز با حضور امیری فرماندار شهرستان نی‌ریز، داود صادقی معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی و محمدهادی کارگر رئیس حراست اداره کل ثبت احوال فارس در دفتر فرماندارنی ریز برگزار شد.

در آئین این انتساب از زحمات فرهاد محمودی در طول  دوران تصدی ریاست ثبت احوال تقدیر و طی حکمی مسلم حیدری به عنوان رئیس جدید ثبت احوال شهرستان نی‌ریز منصوب شد.

شایان ذکر است حیدری پیش از این مسئولیت اداره ثبت احوال شهرستان فیروزآباد را برعهده داشته است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین