«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۵۸۵۳
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۱
معاون پرورشی وتربیت بدنی از برگزاری دوره آموزشی مهارت‌های عمومی درس تربیت بدنی ویژه آموزگار پایه های اول تا سوم ابتدایی در سالن دبیرستان شهدای والفجرخبر داد.
به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش نی ریز،قاسم زارع با اشاره به کمبود مربی ورزش درآموزش وپرورش اظهار داشت: از جمله حوزه‌های یازده‌گانه یادگیری درس تربیت بدنی و سلامت است و پرداختن به این مهم در کنار سایر یادگیری‌ها، برای برنامه‌ریزان حوزه تعلیم و تربیت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
وی خاطرنشان کرد: حوزه تربیت بدنی به لحاظ ایجاد نشاط، شادابی، تحرک و ارتقای سلامت جسمانی و روانی دانش‌آموزان مورد توجه بوده و باید در کنار آموزش سایر توانمندی‌های دانش‌آموزان برای رسیدن به این هدف آماده شوند.
وی افزود: ما دارای 37 معلم تربیت بدنی هستیم و تقویت حوزه تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش نیازمند همراهی سایر بخش‌های این نهاد تعلیم و تربیت است.
معاون پرورشی و تربیت بدنی با اشاره به اینکه ما هنور10 مربی ورزش کمبود داریم، عنوان کرد: دوره آموزشی مهارت‌های عمومی درس تربیت بدنی با حضور 140 شرکت کننده و به منظور توانمندسازی نیروی انسانی به مدت 40 ساعت ویژه معلمان پایه اول تا سوم ابتدایی به مدت دو روز در سالن دبیرستان شهدای والفجر8 با همکاری کارشناس نیروی انسانی برگزار گردیده است.
وی اضافه کرد: ایجاد زمینه آموزش‌های تلفیقی درس تربیت بدنی در دوره ابتدایی از مهمترین اهداف این دوره آموزشی است و با توجه به پایین بودن سرانه فعالیت افراد، اجرای این دوره آموزشی موجب نهادینه شدن فرهنگ ورزش و سوق دانش‌آموزان به سوی فعالیت‌های تربیت بدنی می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین