«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۵۵۹۳
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۱
مامورین انتظامی نی ریز موفق شدند در 48 ساعت گذشته 4محموله کالای قاچاق به ارزش 000/000/645/1 ریال در نی ریز را کشف و ضبط کنند .

سرهنگ یوسفی  با اعلام این خبر اظهار کرد:

مامورین ایست و بازرسی قطرویه نی ریز در حین کنترل خودروهای عبوری  به یک دستگاه اتوبوس که از زاهدان به سمت شیراز در حرکت بود مشکوک شدند که پس از بررسیهای فنی و پلیسی مقدار 240کیلو انبه پاکستانی و 72000 نخ سیگار خارجی به ارزش 000/000/282 ریال را کشف و در همین رابطه یک نفر را دستگیر نمایند .

وی در ادامه با اشاره به کشف مقدار 328 کیلو گرم انبه و 80 متر پارچه و 10000 نخ سیگار قاچاق از دو دستگاه اتوبوس که از رفسنجان به شیراز و زاهدان به شیراز در حرکت بودند اشاره نمود و خاطر نشان کرد در همین رابطه نیز دو متهم دستگیر و خودرو آنها جهت سیر مراحل قانون  به پارکینگ هدایت شد .

سرهنگ یوسفی در پایان نیز از کشف 38 دستگاه موبایل قاچاق از نوع ifn   در ایست و بازرسی قطرویه خبر داد و گفت : این کالا با ارزش 130 میلیون تومان توقیف و در همین رابطه نیز یک نفر دستگیر شد .

فرمانده انتظامی نی ریز  در پایان با اشاره به معرفی متهمان به مرجع قضایی، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی نی ریز  پیرو تاکیدات مقام معظم رهبری و برای حمایت از اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی برخورد قاطع و قانونی با قاچاقچیان کالا را همواره در دستور کار دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین