«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۵۵۸۸
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸
مامورین انتظامی نی ریز موفق شدند در 48 ساعت گذشته مقدار 110 مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط و در همین رابطه نیز تعداد 6 نفر را دستگیر نمایند .
به گزارش پایگاه خبری نای ذی نیوز ، مامورین انتظامی نی ریز موفق شدند در 48 ساعت گذشته مقدار    110  مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط و در همین رابطه نیز تعداد    6   نفر را دستگیر نمایند .
    جانشین نیروی انتظامی نی ریز در گفتگو با خبرنگار ما افزود : مامورین ایست و بازرسی قطرویه در بازرسی از خودروهای عبوری مقدار 9.500 ( نه کیلو و پانصد گرم ) تریاک که در درب خودروی پزو 405 جاسازی شده بود را کشف و 2 نفر متهم از استانهای همجوار را دستگیر نمودند .
همچنین این مامورین از یک دستگاه تیبا که به صورت خانوادگی به سمت شیراز در حرکت بودند مقدار 10.500 ( ده کیلو و پانصد گرم )  کشف و ضبط و یک نفر متهم اصلی را دستگیر نمودند .
سرهنگ برومند  ادامه داد : پلیس مبارزه با مواد مخدر همچنین در ایست و بازرسی خودروهای عبوری از یک دستگاه پراید 4 کیلو گرم تریاک که در زیر صندلی جاسازی نموده بود کشف و 2 نفر متهم را دستگیر نمودند .
وی در ادامه از کشف 86 کیلو گرم تریاک از یک دستگاه خودرو پیکان که قصد داشت از استانهای هم مرزی این مقدار مواد را به  شیراز انتقال نماید کشف و یک نفر متهم را دستگیر نمایند .


نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین