«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۵۵۰۴
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۲
نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری در دیدار با کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران نی ریز گفت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، مایه آبرو و سند افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند و مسئولین باید تکریم و خدمت رسانی به این عزیزان را سرلوحه کار خود قرار دهند.
آیت الله فقیه، نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه شهرستان نی ریز با حضور در ساختمان بنیاد شهید و امور ایثارگران با رییس و کارکنان بنیاد این شهرستان دیدار و از تلاش های آن ها در زمینه خدمات رسانی به ایثارگران تجلیل کرد.
نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری در این دیدار گفت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، مایه آبرو و سند افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند و مسئولین باید تکریم و خدمت رسانی به این عزیزان را سرلوحه کار خود قرار دهند.
آیت الله فقیه در ادامه از تلاش های کارکنان بنیاد در زمینه خدمات رسانی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، تقدیر و عنوان کرد: کارکنان بنیاد، خادمین شهدا هستند که صبورانه در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و خدمت به ایثارگران، تلاشی مجاهدانه و مومنانه دارند.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نی ریز هم در این دیدار گزارشی از عملکرد بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص تسهیلات مسکن ایثارگران، برگزاری کمیسیون بدوی جانبازان و پیشرفت فیزیکی ساخت نمای داخلی گلزار مطهر شهدای مرکزی این شهرستان ارائه کرد.
حمید دمیری گفت: شهرستان نی ریز در دوران دفاع مقدس حدود 500 شهید و یکهزار و 200 جانباز تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین