«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۵۴۴۸
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۶
باز هم بحران آب در شهرستان نی ریز مشکل آفرین شد؛
روستائیانی که پیش از این نیز با بحران آب روبرو بوده اند هم اکنون معضل بی آبی و کم آبی و شوری آب اینقدر بر آنان چیره شده است که مقابل فرمانداری نی ریز تجمع کرده و اعتراض کردند تا لاقل مسئولان فکری بیاندیشند.
مردم شهرستان نی ریز چندین سال است به دلیل خشکسالی های پی در پی با بحران آب روبه رو هستند. بحران آب در مناطق روستایی شدید تر بوده و در سال جاری در بسیاری از روستاها آب جیره بندی شده است.

حال این وضعیت بحرانی به حدی رسیده است که  عده ای از مردم  روستای کت اباد بخش قطرویه در مقابل فرمانداری نی ریز تجمع کرده و خواستار حل مشکل آب آشامیدنی روستای خود شده بودند .

تجمع کنندگان ضمن در دست داشتن پلاکارد و دست نوشته هایی همچون ، ما هم بچه های انقلابیم - 10 سال است که آب نداریم - آب = زندگی   ما زندگی نداریم - ما تشنه ایم می فهمید - یک روز آب فرمانداری را قطع کنید - مسئولان به خاطر خدا کاری کنید - پشت درب های بسته فرمانداری تجمع نمودند و پس از آن به سمت استانداری فارس حرکت کردند تا صدایشان را به مسئولین برسانند .نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین