«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۴۸۲۰
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹
رئیس شبکه بهداشت و درمان نی ریز از بهره برداری 3 خانه بهداشت و مرکز آی سیو بیمارستان نی ریز با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و دویست و بیست و پنج میلیون تومان خبر داد .

 به گزارش پایگاه خبری نای ذی نیوز ، دکتر ذکائی رئیس شبکه بهداشت و درمان نی ریزدر گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما  با بیان اینکه 3 خانه بهداشت در روستاهای بشنه ، دهچاه و ریزاب  و مرکز آی سیو بیمارستان شهدای  نی ریز در یک ماهه گذشته به بهره برداری رسیده است خاطر نشان کرد :  شهرستان نی ریز به دلیل بعد مسافت با مرکز استان و وجود زیر ساختهای موجود در بیمارستان شهر نی ریز در جهت کاهش هزینه های بیماران ، مرکز 5 تخته  آی سیو بیمارستان شهدای نی ریز  با زیر بنایی بالغ بر 226 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 1 میلیارد تومان ساخت و راه اندازی شد .

وی همچنین با اشاره به طرح تحول سلامت و توسعه فضاهای بهداشتی در روستاها گفت : در طی سه سال گذشته 11 خانه بهداشت با زیر بنای هر کدام 75 متر مربع در روستاهای نی ریز به بهره برداری رسیده و هم اکنون نیز مرکز درمانی روستای رودخور با 420 متر زیر بنا  و یک خانه بهداشت  در روستاهای  محروم هرگان      در دست ساخت می باشد  که امید آن را داریم تا پایان سال این مراکز نیز به بهره برداری رسید و به مردم این روستاها ارائه خدمات نماید . .

رئیس شبکه بهداشت و درمان نی ریز در ادامه با اشاره به اینکه نبود آی سیو ویژه نوزادان مسائل و مشکلاتی را برای خانواده های نی ریزی ایجاد نموده بود این مرکز نیز با   4  تخت با اعتباری بالغ بر      550 میلیون   تجهیز شده که  بزودی در محل بیمارستان نی ریز به بهره برداری خواهد رسید .

دکتر ذکائی در پایان از ساخت بیمارستان جدید شهر نی ریز توسط وزارت بهداشت و بنیاد برکت حضرت امام ره در شهر نی ریز با زیر بنای    10320 و اعتباری بالغ بر     32 میلیارد تومان      خبر داد و افزود:  تاکنون این پروزه       60 پیشرفت فیزیکی داشته که این پروژه نیزدر  6 ماهه اول سال 97   به بهره برداری خواهد رسید.   

خبرنگار :رسول کردگاری/ صاحب امتیاز خبر : پایگاه خبری تحلیلی نای ذی نیوز
منبع: تولیدی
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین