«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۴۸۱۶
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰
استهباناطی ها دست به کار شدند :

 به گزارش پایگاه خبری نای ذی نیوز بر اساس  گزارشات واصله دیروز سه شنبه ۱۴ شهریور عملیات لوله گذاری برای آبرسانی به بستر بختگان و برای تامین آب حوضچه هایی که پیش بینی شده اند، آغاز شد. این کار با حضور کارشناس اداره کل محیط زیست فارس، کارکنان اداره محیط زیست استهبان،, نیروهای بومی، تعدادی از نمایندگان سمن های فارس و ... انجام گردید. تقریبا ۴۰۰ متر لوله پلی اتیلن از چاه آب تا مسافت کمی بعد از ساحل نصب شد. (پس از صحبت با چند مالک و بررسی، محدوده این چاه آب با نظر کارشناس اداره کل مناسب تشخیص داده شد.) سپس حدود ۱۰۰۰ متر نیز لوله پلاستیکی (مخصوص آبیاری در زمین های زراعی) در بستر تالاب و به سمت محل تجمع فلامینگوها قرار داده شد.

برای این کار از تجربه نیروهای بومی منطقه و هم چنین کارشناسان همراه، استفاده گردید تا میزان راندمان کار به حداکثر ممکن برسد. اجرای اولین مرحله کار با همکاری حداکثری و تا دمادم صبح ادامه یافت که لازم است از همگی همراهان پروژه تقدیر گردد.

امروز  و در ادامه کار، لوله گذاری به میزان حداقل ۱۰۰۰ متر دیگر و سپس ایجاد حوضچه ها ادامه خواهد یافت.رضا جلالی
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین