«الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ»      عاقلان هدایت یافته،حرفها را میشنوند و سپس بهترین را انتخاب میکنند(سوره مبارکه زمر آیه 18)      
کد خبر: ۳۴۲۷
تعداد نظرات: ۴ نظر
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۳

چهار شنبه هفته قبل در ساعات پایانی بازدید استاندار، جلسه ای با حضور سیاسیون شهرستان در محل سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد برگزار شد .

جلسه ای که علی رغم چیدمان و برنامه ریزی سیاسی ترتیب و جناح بندی های تعریف شده برای سخنرانی ،تقریبا بار سیاسی نداشت و بیشتر حول و حوش مسائل اقتصادی چرخید تا سیاسی.

در میان هیاهوی حضار،آنچه بیش از پیش بنظر میرسید، برنامه ریزی برای تقسیم اصولگرایان شهرستان به دو طیف مختلف بود . پروژه ای که شاید با ظرافت در ابتدای جلسه کلید خورد و در جریان سخنرانی سخنرانان نیز به نوعی به آن پرداخته شد .

بدون شک جو سیاسی جلسه به دلیل حضور سیاسی ترین فرد این روزهای شهرستان ،حاج سید مهدی فال اسیری به اندازه ای سنگین بود که همگان انتظار جلسه ای پر چالش را داشتند اما حاج سید مهدی فال اسیری به عنوان نماینده اصولگرایان شهرستان بعد از بحث در مورد اهمیت اسلامیت در نظام جمهوری اسلامی و لزوم اتحاد بر سرخدمت رسانی به مردم، همین بحث را مبنا قرار داد و به معرفی طرحهای اقتصادی خود پرداخت و به نوعی با ظرافت خاص آب بر آتش ریخت .

دعوت از طیف دیگری تحت عنوان اصولگرا که برای اولین بار بعنوان یک پدیده نوظهور در شهرستان مطرح میشد، حکایت از برنامه ریزی برای اعلام دودستگی در جناح اصولگرا شهرستان داشت .غافل از اینکه اصولگرایان واقعی آنان بودند که در انتخابات گذشته مجلس و خبرگان، یکپارچه از کاندید اصولگرایان حمایت کرد و همچنین در انتخابات مجلس خبرگان نیز به لیست جامعه مدرسین رای داد و از کاندیدای مورد حمایت لیست امید حمایت نکرد .

حال چگونه شده که آقایان به نظرشان آمده اصولگرایان دو دسته اند ،خدا میداند!!!

در همین جلسه طیف دیگری که نماینده آن بعنوان اصولگرا معرفی شد و به بیان دیدگاههای خود پرداخت،در اینجا  ضمن احترام به ایشان باید گفت ، مشخص نیست سابقه فعالیت ایشان  در جناح اصولگرای شهرستان  و اساسا فعالیتهای سیاسی اجتماعی چه بوده ؟سخنگوی این طیف از کسانی بود که به همراه دیگر همراهانش در انتخابات دور دوم مجلس  از کاندیدای منصوب به لیست امید حمایت کرده و همچنین در انتخابات خبرگان رهبری نیز در ستاد کاندیدای مورد حمایت لیست امید فعالیت مینموده والبته تا کنون جایگاهی در سیاسیون شهرستان نداشته و از این بابت عملکردش بیشتر به اصلاح طلبان شبیه میباشد تا اصولگرا ،و با این شرایط بعنوان سخنگوی اصولگرایان معرفی میگردد . جالب است که هفته نامه اصلاح طلبان نیز از این طیف به عنوان اصولگرای معتدل در گزارش خود نام میبرد و بنظر میرسد در یک شو سیاسی رسانه ای سعی در انشقاق اصولگرایان برای بهره برداری از مطامع سیاسی خود در ایام نزدیک به انتخابات ،آن هم با مهره هایی بی اثر و منسوب به فرد خاص دارند .

در این جا لازم است جهت شناخت هر چه بهتر شاخصه های اصولگرایی نکاتی را متذکر شویم :

همه میدانند که اصولگرای واقعی هیچ گاه در زمین جناح مقابل  بازی نمیکند !

همه میدانند اصولگرای واقعی به دلیل رسیدن به پست و مقام ،حاضر نیست زیر بیرق جناح دیگر برود !

همه میدانند اصولگرای واقعی هیچ گونه رفاقت و یا رفت و آمدی با فعالین فتنه ،حامیان فتنه یا حتی ساکتین فتنه ندارد !

همه میدانند اصولگرای واقعی حول محور ولایت فعالیت میکند و منویات رهبری را در عمل اجرا مینماید و نه فقط در شعار ولایتمدار می باشد !

همه میدانند اصولگرای واقعی نه از کاندیدای لیست امید حمایت میکند و نه اجازه میدهد لیست امید از او حمایت کند!

همه میدانند گفتمان اصول‌گرایی بر پایه ارزش‌های اصیل اسلامی و الهی بنا شده و عملاً داعیه‌دار گفتمان انقلاب اسلامی است. اصول‌گرایی، رویکردی مبتنی بر خاستگاه اندیشه‌های اسلامی است که نگاهش به طور مداوم بر آن نهاده شده و جریان صحیح و مسیر مطلوب جامعه را در پناه آن می‌داند!

واین شاخصه ها در حال حاظر در شهرستان نی ریز در لیدر تنها جریان اصولگرای واقعی و ولایتمدار شهرستان، حاج سید مهدی فال اسیری تبلور یافته که البته در این جلسه همراهی جمع کثیری از اصولگرایان شهرستان را نیز با خود داشت .

دشمنان این جریان نیز روزهایی که اوضاع بر وفق مرادشان است، دم از دمکراسی و گل و بلبل بودن نظام میزنند و روزهایی که جلو جلسات و سخنرانی های غیر قانونی و بدون مجوزشان گرفته میشود ،دلسوزان نظام را چماقدار مینامند نیز باید بدانند چنین حربه های نخ نما دیگر جوابگو نیست . جمعیت اصولگرایی شهرستان ریشه دارتر از آن است که این بازیهای شما با مهره هایی بی اثر و بی اهمیت بتوانند خللی در آن بوجود آورند و به لطف خداوند متعال یکپارچه در انتخابات آینده ،تحت حمایت حاج سید مهدی فال اسیری فعالیت خواهند نمود . حال میخواهید اسمشان را بگذارید پایداری ، میخواهید بگذارید افراطی ، میخواهید بگذارید جمعیت قلیل یا هر چیزی دیگری که دلتان را خنک میکند .

منبع: تولیدی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۴
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۱
1
2
احسنت
ما همیشه مطیع امر رهبری هستیم
و تنها کسی که در شهرستان دم از رهبری میزند حاج اقا فال اسیری عزیز و بزرگوار هستند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۳
0
0
باریکلا به این قلم . حالا معلوم میشه که چقدر حضور یه رسانه دیگه تو این شهر لازم بود . آقایون فتنه گر تا قبل از این هر چ ی میخواستن میگفتن و مردم بیچاره هم باید دق میکردند .
نای ذی جون ،خبر نی ریز عزیز حمایتتان میکنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۳
0
0
ینی خداوکیلی عجب عکسی زدین ، چقدر به هم میان این چهار نفر
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۴
0
0
انصافا شما که دم از اصولگرایی می زنید چقد این معیار ها رو دارید. شماها کسانی بودید که حاضر شدید از احمدی نژاد حمایت کنید که مملکت رو به خاک سیاه نشوند. شما حاضرید به اسم دین افکار و امیال خودتون رو به مردم قالب کنید. شما حاضرید مردم از گرسنگی و بیماری بمیرند ولی مرغتون یک پا داشته باشه و کسانی که بخاطر این مردم مذاکره کردند را خائن خطاب کنید. بهتره یکم به شکست هاتون در انتخابات ریاست جمهوری، مجلس و مجلس خبرگان بیندازید بعد حرف بزنید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین